Portal www.bojadla.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na Twoim komputerze.
x

KOMUNIKAT W SPRAWIE FUNKCJONOWANIA URZĘDU GMINY W BOJADŁACH
 
Bojadła
Biuletyn Informacji Publicznej
Gminny Portal MapowyMikroporadyDyżury DzielnicowegoHarmonogram odpadówObrady Sesji na żywoKonsultacje społeczneSpis Rolny 2020Facebook

Aktualności

Dodane: 09.05.2012 | Osoba, która wytworzyła informację: Sebastian Nowak Drukuj informację
LISTA WYNIKÓW KOŃCOWYCH okręgowych zawodów spinningowych Grand Prix Okręgu – 2012
LISTA WYNIKÓW KOŃCOWYCH
okręgowych zawodów spinningowych Grand Prix Okręgu – 2012
Otwarcie Sezonu OPEN – WIOSNA.    Odra – Przewóz 06 maja 2012 roku
Loka-ta.
Nazwisko i Imię
zawodnika
Jednostka organizacyjna zawodnika
Ilość
punktów
 
Najdłuższa ryba w cm
Punkty do GP Okręgu
Ryba zawodów
gatunek
cm.
1.
Fafuła                Robert
WKS PERFEKT Sulechów
1.460
61,3
30
szczupak
61,3
2.
Łaboński            Jerzy
WKS SPINROCK Cigacice
1.100
56,8
29
szczupak
56,8
3.
Osuch                Maciej
WKS OKOŃ  Krosno Odrz
1.100
56,5
28
szczupak
56,5
4.
Polak                 Wiesław
WKS OKOŃ Krosno Odrz
900
53,0
27
-
-
5.
Akonom             Brunon
WKS KLEŃ Sulechów
745
41,5
10 j.
Kleń
41,5
6.
Zimny                Tadeusz
WKS KLEŃ Sulechów
640
38,1
25
Kleń
38,1
7.
Prokop              Andrzej
WKS GNOM Babimost
400
27,5
24
Okoń
27,5
8.
Załucki              Michał
WKS PERFEKT Sulechów
320
25,7
23
Okoń
25,7
9.
Czarnuszewicz Łukasz
WKS KONGER Krosno
300
24,1
22
-
-
10.
Stochniał           Bogdan
Koło PZW Zielona Góra 1
230
26,5
21
Okoń
26,5
11.
Matuła           Włodzimierz
WKS SPINROCK Cigacice
230
26,3
20
-
-
12.
Kasprzak           Mateusz
WKS OKOŃ Krosno Odrz
150
22,4
19
-
-
26
Urban                Józef
WKS GNOM Babimost
0
0
x
 
 
26
Oklejewicz        Leonard
WKS GNOM Babimost
0
0
x
 
 
26
Brambor            Sławomir
WKS PERFEKT Sulechów
0
0
x
 
 
26
Boroszko           Daniel
WKS DPV WIREK Otyń
0
0
x
 
 
26
Baran                 Ireneusz
WKS OKOŃ Krosno Odrz
0
0
x
 
 
26
Stochniał           Robert
Koło PZW Zielona Góra 1
0
0
x
 
 
26
Jakubowski       Roman
Koło PZW Zielona Góra 1
0
0
x
 
 
26
Jakubowski       Arkadiusz
Koło PZW Zielona Góra 1
0
0
x
 
 
26
Makowski          Emilian
WKS KONGER Krosno
0
0
x
 
 
26
Doering             Łukasz
WKS OKOŃ Krosno Odrz
0
0
x
 
 
2
Świątkiewicz     Patryk
Koło PZW Czerwieńsk 1
0
0
x j
 
 
26
Foryszowski      Grzegorz
WKS OKOŃ Krosno Odrz
0
0
x
 
 
26
Wójcik               Wojciech
WKS OKOŃ Krosno Odrz
0
0
x
 
 
26
Bartczak           Grzegorz
WKS OKOŃ Krosno Odrz
0
0
x
 
 
26
Woźniczka       Grzegorz
WKS SPINROCK Cigacice
0
0
x
 
 
26
Domagalski      Krzysztof
WKS SPINROCK Cigacice
0
0
x
 
 
26
Kostka              Jarosław
WKS KLEŃ Sulechów
0
0
x
 
 
26
Stachuła           Jacek
WKS SPINROCK Cigacice
0
0
x
 
 
26
Czuba               Marek
WKS SPINROCK Cigacice
0
0
x
 
 
26
Motylewski        MIchał
WKS SPINROCK Cigacice
0
0
x
 
 
26
Zagdański         Paweł
WKS KLEŃ Sulechów
0
0
x
 
 
26
Sierko               Andrzej
WKS OKOŃ Krosno Odrz
0
0
x
 
 
26
Michalik            Grzegorz
WKS OKOŃ Krosno Odrz
0
0
x
 
 
26
Węcewicz         Szymon
WKS OKOŃ Krosno Odrz
0
0
x
 
 
26
Chmielewski     Karol
WKS RAPA Zielona Góra
0
0
x
 
 
26
Motowidełko     Łukasz
WKS KLEŃ Sulechów
0
0
x
 
 
26
Zagdański        Mateusz
WKS RAPA Zielona Góra
0
0
x
 
 
26
 
 
0
0
x
 
 
Dane statystyczne imprezy i wyników końcowych:
1.       W zawodach uczestniczyło 40 zawodników, w tym 38 seniorów, 2 juniorów.
2.       Złowiło ryby 12 zawodników , z tego 11 seniorów, 1 Junior.
3.       Najdłuższa ryba zawodów: szczupak – 61,3 cm , 
4.       Łowcą najdłuższej ryby zawodów został : Robert Fafuła z Klubu PERFEKT Sulechów – szczupak – 61,3cm
 
 Sekretarz Zawodów                                                                                      Sędzia Główny Zawodów
 
       Władysław Korbik                                                               Krzysztof   Ligocki
 
wstecz